«Перспективи дослідження та розвитку традицій писанкарства на Волині».
8.04.2024. В рамках проведення тижня Факультет культури і мистецтв ВНУ імені Лесі Українки Волинський національний університет імені Лесі Українки, на Кафедра образотворчого мистецтва ВНУ імені Лесі Українки розпочав свою роботу Обласний навчально-методичний семінар-практикум
«Перспективи дослідження та розвитку традицій писанкарства на Волині».
В перши день семінару відбувся круглий стіл «Писанкарство в контексті збереження нематеріальної культурної спадщини України: виклики, стратегії, розвиток».
В ході онлайн -зустрічі учасники обговорили перспективи розвитку писанкового мистецтва на Волині, форми впровадження писанкарства як навчальної дисципліни у навчальних закладах мистецького спрямування, проблеми виявлення та дослідження наявних джерел, що містять інформацію по регіональних особливостях волинської писанки.
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/436202250_1829676004162569_8084079473318528761_n.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/436411691_1829676800829156_3980330285885458651_n-1-845x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/436199965_1829676807495822_8939356508785030847_n-1024x552.jpg)