8 квітня в рамках Тижня Факультет культури і мистецтв ВНУ імені Лесі Українки на Кафедра образотворчого мистецтва ВНУ імені Лесі Українки відбувся Студентський науково-практичний семінар «Молодіжна мистецька платформа». Суденти представили свої наукові доповіді з презентаціями. На основі власних наукових досліджень були написані і подані до друку тези.
За кращу презентацію і доповідь перше місце здобув Маркевич Олег,
друге— Завірюха Дарина,
третє— Дубіч Софія.
Куратор: доктор мистецтвознавства, професор кафедри образотворчого мистецтва Nataliia Skliarenko.
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1024x902.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/3.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/10-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/11-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/13-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/14-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/15-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/16-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/17-1024x768.jpg)