З 23 по 27 травня на базі Гарт Волинський національний університет імені Лесі Українки відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку українського та європейського мистецтв: культурологічний, мистецтвознавчий, педагогічний аспекти»
Провести конструктивний обмін думками у світлі нових перетворень у галузі культури та мистецтва, здійснити глибокий аналіз існуючих проблем у підготовці здобувачів вищої освіти, сформулювати нові ідеї та підходи до вирішення проблем в системі мистецької освіти – ось основні теми, які розглядалися на конференції!
На пленарному засіданні виступила професор кафедри образотворчого мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Інна Черкесова. на тему «Цифрове мистецтво в контексті традиційного академічного мистецтва”.
Конференція відбувалася у гібридному форматі, забезпечуючи участь відомих науковців з-за кордону. Учасники презентували власні дослідження, обмінюючись інноваційними ідеями та досвідом. Доповідінауковців кафедри відображали широкий спектр тем галузі культури і мистецтва, акцентуючи увагу на їх різноманітності та інноваційності.
Живописна волинська природа сприяла дружній невимушеній атмосфері конференції, а музичні виступи додали особливої родзинки!
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442437413_1858410101289159_2753038935251402168_n-–-kopiya-1024x803.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442437774_1858411384622364_2594590631344046593_n-–-kopiya-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/443715755_10229474380677217_8867918742038740995_n-1024x473.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442500892_1859743447822491_8071862329895081676_n-–-kopiya-1022x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/444485555_1858411207955715_1811383732545001920_n-–-kopiya-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-27_01-10-27-1022x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/443823256_10229474380717218_3363777732155053266_n-–-kopiya-1024x473.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442439062_1858411051289064_2247765785419313004_n-–-kopiya-1-812x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442415685_1858410551289114_2574160755688407158_n-–-kopiya-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/440582559_1859117801218389_3356978383157898287_n-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442438655_1859118244551678_6291025620295364676_n-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442442651_1859117664551736_5099200287190818059_n-–-kopiya-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442495015_1859117521218417_2352031646810187292_n-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442502898_1859118311218338_8731645853876903864_n-–-kopiya-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442501686_1859117731218396_4004230579393342096_n-768x1024.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/442437753_1859118191218350_378672938430876053_n-1024x768.jpg)
![](https://kom.vnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/445180809_1859117241218445_4035670282405826873_n-–-kopiya-1024x768.jpg)